September 13

Praca w branży kryptowalut jako kobieta

Wygląda na to, że na świecie dzieje się wiele zawirowań, ponieważ rok 2020 wciąż daje i daje. Od klęsk żywiołowych, globalnej pandemii, wojen rasowych i zamieszek, wszyscy zastanawiają się, co będzie dalej. Jednak na początku tego roku wydarzyło się coś, co odbiło się na mnie osobiście i chciałem poruszyć ten temat, ponieważ nie sądzę, aby wzbudził on wystarczające zainteresowanie i jest tematem, który szczególnie w tym roku jest ważny ze względu na to, co się dzieje. na całym świecie, zwłaszcza w przestrzeni kryptowalut .

Nie jest wielkim zaskoczeniem dla ludzi, gdy słyszą lub wiedzą, że kobiety w sektorze technologii są czasami bardzo odległe. W zależności od miejsca, w którym się znajdujesz, znalezienie innych kobiet w Twoim biurze może być trudne. Na przykład, jeśli jesteś inżynierem kobietą, możesz być jedyną osobą, a może w całym zespole są dwie kobiety.

To wydanie OP zostało napisane przez Summer Lyu

Według artykułu napisanego na początku tego roku przez CIO kobiety stanowią 47% wszystkich zatrudnionych dorosłych w USA, ale zajmują tylko około 25% stanowisk związanych z technologią. Ponadto kobiety pracujące w sektorze komputerowym zazwyczaj zarabiają mniej niż ich koledzy. Ponadto kobiety są bardziej narażone na dyskryminację w miejscu pracy.

Na początku tego roku, kiedy Stany Zjednoczone zaczęły mocno uderzać wirusem Corona, pojawiła się wiadomość, która dotarła do twittera kryptowalut – Bitcoin Trader zatrudnia, a jedyne wymagania to „piękne młode dziewczyny z dużymi cyckami”. Możesz sobie wyobrazić mój szok.

Będąc kobietą w branży zdominowanej przez mężczyzn, w której trudno jest znaleźć sobie imię, właśnie zostałem wysłany w przeszłość o lata przez jedną z największych giełd w przestrzeni kryptowalut. Z różnych artykułów, które pojawiły się w tej sprawie, odkryto, że Binance zatrudnia kobiety, aby mogły je wykorzystać, aby potencjalnie zdobyć nowych klientów i klientów.

Wymiana polegała na zatrudnianiu ich nie dlatego, że mają wiedzę i doświadczenie potrzebne do wykonania tej pracy, ale zatrudniali ich wyłącznie ze względu na wygląd

Później odwołali to, co się stało, mówiąc, że żartują z wymagań pracy, jednak szkoda została wyrządzona. Czuły to kobiety na całym świecie, zwłaszcza te z nas, które pracują dla giełd. Binance będąc rówieśnikiem w kosmosie, postawił sobie poprzeczkę naprawdę nisko dla nas wszystkich, a teraz musimy wypracować sobie drogę powrotną, czy to był żart, czy nie.

Obecnie w Stanach Zjednoczonych jest ponad 30 milionów osób bezrobotnych , głównie z powodu pandemii wirusa Corona. Ta oszałamiająca liczba niepokoi wielu ludzi, w tym mnie. Jeśli podzielisz to dokładnie w połowie, co prawdopodobnie nie jest prostym podziałem, ale aby argumentować, powiedzmy, że jest gdzieś około 15 milionów bezrobotnych kobiet. Jak myślisz, kto będzie szukał twojej pracy? Ponieważ poprzeczka jest ustawiona nisko, kobiety stoją teraz przed jeszcze większą walką o zatrudnienie i utrzymanie pracy, szczególnie w tej dynamicznie rozwijającej się przestrzeni z dużą konkurencją.
Veröffentlicht13. September 2020 von admin in Kategorie "Bitcoin